<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=2408222226115058&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

MAZURSKI KANTOR ZDROWIAAdresTelefonRabat z kartą partnerską
Mrongowiusza 6,
11-015 Olsztynek
http://najzdrowsze.pl
603321191
10 %

O niezliczonych właściwościach roślin i ziół rozprawiano już w starożytności. Hipokrates powiedział: "Lekarz leczy, natura uzdrawia". I my powinniśmy brać pod uwagę jego słowa, poszukując sprawdzonego sposobu na pokonanie wielu problemów zdrowotnych. Zjawisko chorób cywilizacyjnych jest często konsekwencją niezdrowego trybu życia i braku profilaktyki w żywieniu.

W MAZURSKIM KANTORZE ZDROWIA znajdą Państwo to co natura nam oferuje, m.in.: herbaty ziołowe, oleje, soki, mączki ziołowe, pachnidła, olejki eteryczne, tabletki i preparaty z surowców naturalnych, kosmetyczne przetwory zdrojowe organiczne i mineralne... . Krótko mówiąc, wszystko to co najlepsze dla zdrowia.
MAZURSKI KANTOR ZDROWIA oferuje jedne z najlepszych preparatów ziołowych. Specjalizuje się w poszukiwaniu nowych właściwości ziół występujących w Polsce i w krajach egzotycznych

Znajdą tu Państwo zioła o wyjątkowym działaniu, wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę ziół wspomagających odchudzanie, oczyszczanie a także uspokajające, regulujące prawidłowy sen, antynowotworowe, antywirusowe, antybakteryjne, przeciwzapalne oraz uodporniające.

MAZURSKI KANTOR ZDROWIA posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach.

Czytaj więcej
Studio kosmetyczne URODA Agata WilczekAdresTelefonRabat z kartą partnerską
Szkolna 16/36,
11-015 Olsztynek
http://studiokosmetyczneuroda.pl
667281547
10 %

Czytaj więcej
Studio Rehabilitacji i Modelowania SylwetkiAdresTelefonRabat z kartą partnerską
Jagiełły 2,
10- 12 Olsztyn
https://www.facebook.com/modelowaniesylwetki1/
608145755
10 %

Zajęcia w studio Pani Agnieszki Matusiewicz umożliwiają optymalnie i zdrowo ćwiczyć, bez wysiłku, bez obciążania kręgosłupa, bez obciążania stawów, są alternatywa dla siłowni i aerobiku, jest to relaksujący trening.
Studio oferuje zestaw specjalistycznych platform rekondycyjno - rehabilitacyjnych na których podczas 1 godz. można przećwiczyć wszystkie grupy mięśni. Ćwiczenia na platformach zapewniają:
- zdrowy kręgosłup,
- lepszą kondycję i samopoczucie,
- redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu,
- płaski brzuch - widocznie zmniejszysz obwód w tali,
- ujędrnisz ciało.

Czytaj więcej