<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=2408222226115058&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

MAZURSKI KANTOR ZDROWIAAdresTelefonTwój rabat
Mrongowiusza 6,
11-015 Olsztynek
http://najzdrowsze.pl
603321191
10 %

O niezliczonych właściwościach roślin i ziół rozprawiano już w starożytności. Hipokrates powiedział: "Lekarz leczy, natura uzdrawia". I my powinniśmy brać pod uwagę jego słowa, poszukując sprawdzonego sposobu na pokonanie wielu problemów zdrowotnych. Zjawisko chorób cywilizacyjnych jest często konsekwencją niezdrowego trybu życia i braku profilaktyki w żywieniu.

W MAZURSKIM KANTORZE ZDROWIA znajdą Państwo to co natura nam oferuje, m.in.: herbaty ziołowe, oleje, soki, mączki ziołowe, pachnidła, olejki eteryczne, tabletki i preparaty z surowców naturalnych, kosmetyczne przetwory zdrojowe organiczne i mineralne... . Krótko mówiąc, wszystko to co najlepsze dla zdrowia.
MAZURSKI KANTOR ZDROWIA oferuje jedne z najlepszych preparatów ziołowych. Specjalizuje się w poszukiwaniu nowych właściwości ziół występujących w Polsce i w krajach egzotycznych

Znajdą tu Państwo zioła o wyjątkowym działaniu, wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę ziół wspomagających odchudzanie, oczyszczanie a także uspokajające, regulujące prawidłowy sen, antynowotworowe, antywirusowe, antybakteryjne, przeciwzapalne oraz uodporniające.

MAZURSKI KANTOR ZDROWIA posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach.

Czytaj więcej
ONE MORE LUVAdresTelefonTwój rabat ?
Einsteina 11,
01-480 Warszawa
https://onemoreluv.com/
22 666 88 98
15 %

Polska firma zajmująca się produkcją żywności funkcjonalnej i kompleksowej kuracji ketogenicznej. W produktach ONE MORE LUV znajdują się tylko naturalne, zdrowe składniki. LUV to skrót od Lifting Up Vitality, ale przede wszystkim miłość, pasja i autentyzm, które stoją za produktami One More.

Kuracje ketogeniczne KETO LUV to kompletne 6- lub 7-dniowe zestawy, które szybko pozwolą Twojemu ciału przestawić się na czerpanie energii z tłuszczu zamiast z glukozy. Dzięki odpowiedniej strukturze makroskładników, tłuszczom MCT i ograniczonej ilości białka szybko wejdziesz w ketozę, zredukujesz masę ciała i przeprowadzisz zdrowy, bezpieczny keto post. Mimo niskiej kaloryczności kuracji, po około 3 dniach adaptacji odzyskasz dobre samopoczucie i nie będziesz odczuwać nadmiernego łaknienia. Diety oznaczone + trwają 7 dni i są bardziej wymagające, ale pozwalają osiągnąć lepsze efekty.

To nie jest zwykły proszek. To są mielone kriogenicznie warzywa i owoce. Jest to sposób na to, aby cenne składniki, w szczególności przeciwutleniacze, pozostały w produktach LUV aż do czasu ich spożycia. Na czym polega mielenie kriogeniczne ?
W młynie kriogenicznym zamrażany jest produkty bez żadnych dodatków i polepszaczy do temperatury ‒60°C. Następnie w takiej postaci jest mielony.
Dlaczego to jest takie ważne? W tradycyjnej obróbce temperatura jest bardzo wysoka ‒ wskutek tarcia. A to oznacza, że wiele ważnych składników odżywczych bezpowrotnie się ulatnia. Tymczasem mielenie kriogeniczne przebiega w ‒60°C, bezstratnie dla naturalnych wartości produktów. Dzięki niemu można produkować posiłki o długiej dacie ważności bez dodawania konserwantów.

Czytaj więcej
Studio kosmetyczne URODA Agata WilczekAdresTelefonTwój rabat
Szkolna 16/36,
11-015 Olsztynek
http://studiokosmetyczneuroda.pl
667281547
10 %

Czytaj więcej
Studio Rehabilitacji i Modelowania SylwetkiAdresTelefonTwój rabat
Jagiełły 2,
10- 12 Olsztyn
https://www.facebook.com/modelowaniesylwetki1/
608145755
10 %

Zajęcia w studio Pani Agnieszki Matusiewicz umożliwiają optymalnie i zdrowo ćwiczyć, bez wysiłku, bez obciążania kręgosłupa, bez obciążania stawów, są alternatywa dla siłowni i aerobiku, jest to relaksujący trening.
Studio oferuje zestaw specjalistycznych platform rekondycyjno - rehabilitacyjnych na których podczas 1 godz. można przećwiczyć wszystkie grupy mięśni. Ćwiczenia na platformach zapewniają:
- zdrowy kręgosłup,
- lepszą kondycję i samopoczucie,
- redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu,
- płaski brzuch - widocznie zmniejszysz obwód w tali,
- ujędrnisz ciało.

Czytaj więcej
Trener personalnyAdresTelefonTwój rabat
Łąkowa 1,
83-212 Bobowo
https://marcinpersonaltrainer.co.uk
577 487 709

Marcin to pasjonat, który wierzy w ludzi i ich potencjał. W swoją pasję wkłada całe serce. Trening pod okiem Marcina to inwestycja w zdrowie. To, co wyróżnia Marcina spośród innych Trenerów Personalnych to doskonała dbałość o szczegóły i technikę ćwiczeń. Nie tylko nauczy Cię, jak ćwiczyć poprawnie i efektywniej, ale również wyjaśni, dlaczego jest to takie ważne. Marcin brał udział w niesamowitych szkoleniach i wydarzeniach, które pozwoliły mu wiele dowiedzieć się o ludzkim ciele, jego biomechanice i fizjologii. I cały czas poszerza swoją wiedzę, uczęszczając na szereg różnych dostępnych kursów.

Czytaj więcej
POKAŻ